Tvorba HR (náborového) videa

65.000,00 

Uvedená cena obsahuje:

Preprodukci: Návrh scénáře, konzultace + Produkci: Natáčení, kamera, světla, režie + Voice over: Nahrávací studio (dabing) + Postprodukci: Střih videa v max. doporučené délce 2 min., obrazová a zvuková postprodukce (barvy, ruchy, titulky, efekty) + Předání hotového díla (Full HD, 4K).

Uvedená cena neobsahuje: (tuto službu poskytujeme v návaznosti na vytvořené video)

Propagace: – publikování, efektivní zacílení na sociálních sítích a funkčních médiích.

 

Katalogové číslo: 202002-2 Kategorie: Štítky: , , , ,

Popis

TVORBA HR (náborového) videa

Představte ten nejpoutavější „trailer“ na vaší firmu svým budoucím i současným zaměstnancům. Ať také vaši obchodní partneři a zákazníci vědí, že jsou stejně, jako vaši zaměstnanci v těch nejlepších rukou.

Máte na výběr mezi přečtením 5-ti stran dlouhého textu nebo možností pustit si krátké, např. minutové, video, které Vám navíc dopřeje i obraz a zvuk. Jakou formu zdroje informací si zvolíte? Odpověď se nabízí. Video představuje v dnešní době nejefektivnější způsob Inter/ Intra firemní komunikace. Jedná se o trend dnešní doby, avšak spousta firem ještě tento moderní způsob komunikace vůbec nevyužívá. Ještě v tomto roce můžete být krok před konkurencí. Nebude to mít dlouhého trvání a bez video marketingu se už žádná úspěšná firma neobejde.
Video marketing je aktuálně nejefektivnější forma nejen online marketingu. Díky videu cíleně komunikujete nejen se svými obchodními partnery a zákazníky, ale také se svými současnými, či budoucími zaměstnanci.
Vzhledem k aktuální situaci na trhu práce jsme se rozhodli aktivně pomáhat také v této oblasti. A jak jinak, než opět originálním a funkčním způsobem, který je nyní aktuálním trendem a brzy zcela novým standardem – představujeme revoluci v komunikaci Intra / inter firemní komunikace. Představujeme HR náborová videa…

Po 14-ti dnech: „Jsme zavaleni CV“ – 6000 shlédnutí. Co dodat? Aktuálně 109 070 zhlédnutí. Každý detail rozhoduje o úspěšnosti. Smutná zpráva? Lidé přestávají nebo přestali číst 🙁 Odkaz ve videu na Vaši stránku „a je to“ :-), současně s dalšími pomocníky je úspěch na cestě.

Další náborové video z produkce KONFUCIUS, tentokrát výrobní firma v Novém Jičíně s rodinným zázemím a skvělými pracovními podmínkami.

Chcete skvělou práci? Kontaktujte Technomont

A jak se HR video rodí?

Kariéra v Residomo – HR video na konkrétní pozice

Krátké image video: Bumper reklama na sociální sítě 🙂

HR a Instruktážní video

Proč? Všichni známe aktuální situaci na trhu v rámci zajištění a udržení kvalitních zaměstnanců a současně rostoucí nezájem o většinu dříve funkčních kanálů, kdy zákazníci i potenciální zaměstnanci přijímají informace pouze nejjednodušší a nejpřirozenější formou. Nemusíme se dlouho zamýšlet a je zřejmé, že aktuálním komunikačním kanálem číslo 1 mezi firmami a veřejností je video kanál. Ať už formou videí na webové prezentaci firmy nebo v podkladech jednotlivých zaměstnanců (tablet na jednání, notebook – ukázka), např. obchodníků, také formou emailové komunikace s odkazy na YouTube videa nebo přímo vlastní YouTube kanál, tak prezentace na veřejnosti, jako jsou např. Obří obrazovky ve Foru Nová Karolína a v neposlední řadě sociální sítě, např. LinkedIn, Facebook, Google, Twitter, Instagram, atd. Jasné, krátké video je pro současného aktivního člověka nejakceptovanější komunikační kanál, automaticky zapojuje více smyslů, mnohem lépe se pamatuje a především je NEJMÉNĚ NAMÁHAVÉ NEJRYCHLEJI SHLÉDNOUT, PŘESNĚ TO, CO POTŘEBUJEME SDĚLIT.

Důležité informace

Video je dnes stále více upřednostňovaným komunikačním nástrojem. Pokud chcete komunikovat s veřejností, se zaměstnanci, se zákazníky, používejte k tomu videa. Divák mj. zapojuje více smyslů – o to lépe si pamatuje. Jednou natočené video může shlédnout nekonečné množství osob na nepřeberném množství komunikačních, prodejních, PR a dalších kanálů…
Ať už jsou to:
Zákazníci – formou reklam, image videí, soutěží, prodejních videí, pořadů
Zaměstnanci – formou náborových, instruktážních, motivačních, výukových videí
Obchodníci a obchodní partneři – formou prezentačních a obchodních videí, popisů výrobků a služeb, jednoduše a nezaměnitelná prezentace, kterou máte pod kontrolou…PR videa o firmě a sociální přínosnosti, apod.

Pro více informací volejte: Jan Kovač – 733 556 555

Po 14-ti dnech: „Jsme zavaleni CV“ – 6000 shlédnutí. Co dodat? Aktuálně 108.000 shlédnutí. Každý detail rozhoduje o úspěšnosti. Smutná zpráva? Lidé přestávají nebo přestali číst 🙁 Odkaz ve videu na Vaši stránku „a je to“ :-), současně s dalšími pomocníky je úspěch na cestě.

S propagací a funkčním publikováním Vám samozřejmě pomůžeme!

Proč HR / PR image videa?

 • Lidé, které také hledáte, možná právě končí školu a přemýšlí o své budoucnosti. Samozřejmě tráví mnoho času na sociálních sítích
 • větší povědomí o vaší značce
 • více prokliků na vaše webové stránky
 • 1 minuta videa má hodnotu cca 1,8 milionu slov
 • návštěvníci, kteří se podívají na video, zůstanou o 2 minuty déle na vašem webu
 • 20% návštěvníků vašeho webu si přečte text, 80% si prohlédne stejný obsah formou videa
 • pravděpodobnost, že dosáhnete svého cíle roste s videem až o 64%
 • web obsahující video má 50-krát větší šanci zařadit se mezi odkazy na první stránce Googlu
 • cca 87% uživatelů sociálních sítí sleduje videa – příspěvky s videem zaujmou až 3x více
 • video je to, čemu vaši zákazníci budou věnovat stále větší a větší pozornost
 • více než 1 bilion uživatelů navštíví YouTube video kanály každý měsíc
 • v roce 2020 tvoří až 90% celého internetového prostoru, chcete v této společnosti chybět?

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.